З’ясувалося, що у дитинстві майбутня зірка стала жертвою насильства. Сумна заява Джейн була опублікована в новому номері The Edit.

«Мене зґвалтували в дитинстві, а одного разу мене звільнили, тому що я відмовилася спати зі своїм начальником», - поділилася Фонда.

Разом з тим, актриса, виявляється,  довгі роки відчувала провину о тому, що сталося. Деталей неприємного факту своєї біографії Фонда не розповіла, але поспішила дати пораду жінкам.

«Я знаю, що молоді дівчата, які вже були зґвалтовані і навіть не знають, що це було зґвалтування. Вони думають: Це не повинно бути, тому що я не обрала неправильний шлях. Одна з найбільших речей, яку жіночий рух зробив це змусити нас усвідомити, що [згвалтування і зловживання] не наша вина», - підкреслила вона.

Джейн Фонда – оскароносна акторка, котру номінували на премію сім разів. За свою кар'єру вона зіграла в 58-ми стрічках і серіалах, серед яких фільми «Загнаних коней пристрілюють, чи не так?», «На Золотому ставку», «Хижаки», «Босоніж по парку» і «Погоня».