Голосування під дулами автоматів свідчить про те, що так зване приєднання українського Криму до Росії є анексією.

Про це в розмові з YouTube-інтерв'юером Іриною Шихман зазначила російська акторка та режисерка Юлія Ауг.

Вона зазначила, що можливо, декотрі жителі Криму і вірили в референдум та ходили голосувати. Однак він відбувався під дулами автоматів, отже, ніяке це не приєднання, а чиста анексія.

"Для мене ця подія особливо болісна. Тому що, на мій погляд, це все ж таки в чистому вигляді анексія. Так, це може бути референдум, і я навіть можу припустити, що люди проголосували. Але все одно це була анексія, тому що цих "ввічливих чоловічків", які там були, ніхто не скасовує, ніхто не приховував. Тобто "референдум" проходив під дулами автоматів, правильно?", — уточнила вона.

Акторка зазначила, що тема анексії українського півострова для неї дуже болісна, адже вона знає про неї не з чуток.

"Колись, у 1940-х, Прибалтика також була анексована мирним шляхом, а потім це породило колосальну травму народу (дитинство і шкільні роки Юлія Ауг провела в естонському місті Нарва. — Ред.). До того ж і російського, і естонського", — пояснила Ауг.

"Звісно, я підтримала діячів культури України та підписала цей лист (лист діячів культури на підтримку України. — Ред.), тому що, на мій погляд, жодна інша держава не має право втручатися в політику іншої суверенної держави. Не має, і крапка. Я противник імперії", — наголосила акторка.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=395&v=sQ7fQ_u6QXI