Слава і загальне визнання нерідко можуть запаморочити голову людині. З багатьма акторами в СРСР, незважаючи на те, що в ті часи пропагували скромність і стриманість, вона також зіграла злий жарт.

Про це пише OBOZREVATEL. 

Тетяна Самойлова: йшла з дому і втрачала пам'ять

Зірка фільмів "Анна Кареніна" і "Летять журавлі" Тетяна Самойлова була яскравою і талановитою актрисою. Але володарка надзвичайно вразливої натури, нестійка психологічно, вона занадто близько приймала до серця будь-які невдачі. Це стосувалося як особистого життя, так і кар'єри.

При цьому Самойлова була не просто зіркою радянського кіно – вона була фактично обличчям, гордістю вітчизняного кіномистецтва в 60-і роки. Тому вся інформація про її психічні захворювання і зриви ніде не афішувалася.

Офіційним діагнозом кожен раз оголошувався туберкульоз.

Тетяна Самойлова прожила довге життя. Але останні роки стали справжньою мукою для неї самої і її близьких. Актриса часто втрачала пам'ять, йдучи з дому. А потім родичі і волонтери розшукували її по кілька діб. 4 травня 2014 року в день свого 80-річчя артистку госпіталізували з нападом, але врятувати не змогли. Увечері того ж дня Самойлова померла.

Катерина Савінова: кинулася під поїзд через хворобу

Актрису Катерину Савінову зробив зіркою фільм "Кубанські козаки", що вийшов на екрани в 1949 році.

"Кубанські козаки" полюбилися глядачеві, кар'єра Савінової пішла вгору. Вона встигла знятися в таких стрічках, як "Сільський лікар", "Чук і Гек", "Велика родина", "Медовий місяць", "Одруження Бальзамінова" і низці інших.

Вона намагалася лікуватися, але хвороба прогресувала. І усвідомивши, що вона так і не зможе стати здоровою, Савінова кинулася під потяг. Трагедія трапилася 25 квітня 1970 року. Катерині Савіновій було 43 роки.

Маргарита Назарова: травма призвела до фатального фіналу

Легендарна приборкувачка тигрів зіграла в комедії "Смугастий рейс", яка її і прославила, як актрису. Одного разу вона отримала серйозну травму голови після нападу тварини.

Наслідки поранення отруїли все подальше існування артистки. Вона до кінця життя страждала від головних болів, нервових розладів і нерідко зверталася до психіатрів.

Останні роки життя вона жила в Нижньому Новгороді, пенсії не вистачало на їжу. Маргарита Назарова померла в бідності і самотності 26 жовтня 2005 на сімдесят дев'ятому році життя.

Валентина Сєрова: алкоголь погубив життя

Зірка фільмів "Серця чотирьох" і "Дівчина з характером" сама згубила свою кар'єру і життя. Невдачі в особистому житті вона компенсувала алкоголем. Захопилася цим, втратила роботу в театрі, потім і в кіно.