Однак його планують провести повторно пізніше – восени цього року, поінформували у прес-службі Національного палацу мистецтв «Україна».

«Перебуваючи в умовах зовнішньої воєнної агресії та беручи до уваги загальне суспільне збурення громадськості, яке виникає через можливе проведення концертів артистів, творча діяльність яких пов’язана із країною-агресором – Російською Федерацією, адміністрація Національного палацу мистецтв «Україна» повідомляє, що організатори запланованого на 6 березня 2017 року концерту Христини Орбакайте наразі переносять дату цього заходу на 26 вересня 2017 року», – йдеться у повідомленні.

Російська співачка Орбакайте мала намір дати у палаці «Україна» ювілейний концерт. Вартість квитків сягала 2750 гривень, і майже усі були вже викуплені.

Крім столиці, Орбакайте також збиралася дати концерти у Харкові (5 березня), Дніпрі (7 березня) та Одесі (8 березня). І це попри те, що Орбакайте у червні 2014 року засвітилася в окупованому Криму в рамках заходу «Дні Москви» в Севастополі.

 

 

Ищите свой город в списке и приходите на концерт #repost #gutserievmedia #kristinaorbakaite #кристинаорбакайте #ждуждужду

Допис, поширений KRISTINA ORBAKAITE (@orbakaite_k)