Призначено заступників керівника Національної служби здоров'я.

Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров'я України.

Сказано, що 14 серпня 2019 року розпорядженням Кабінету Міністрів України на посади заступників голови Національної служби здоров’я України призначені Наталія Рябцева та Оксана Мовчан. Заступників обрали за результатами конкурсу, що відбувся 25 червня 2019 року.

Наталія Рябцева - член робочої групи з реформи фінансування охорони здоров'я при МОЗ, а також із серпня-2017 - радник в.о. міністра охорони здоров'я України на громадських засадах. Вона має 15 років досвіду у сфері охорони здоров'я, раніше управляла комплексними міжнародними проєктами у сферах материнства і дитинства, курирувала фінансування охорони здоров'я та розвитку здібностей персоналу і закладів. Понад десять років співпрацювала зі Швейцарським інститутом охорони здоров'я і тропічної медицини, а також з 2016 року була консультантом Світового банку і проєктів АМР США.

Оксана Мовчан із травня 2018 року є радником керівника Національної служби здоров'я України зі стратегії та розвитку організації. Вона має фінансову освіту і 11 років працювала у фінансовому секторі. Мовчан - співзасновник і перший керівник неурядової організації Go Global, заснованої з метою просування вивчення іноземних мов в Україні.

Нагадаємо, нардеп від "Слуги народу" Михайло Радуцький не захотів стати міністром охорони здоров’я.