Питання безпеки буде одним з головних на наступному засіданні Тристоронньої контактної групи із врегулювання ситуації на сході України (ТКГ), запланованого на середу, 21 серпня.

Про це повідомляє прессекретар представника України в ТКГ, другого президента України Леоніда Кучми Дарка Оліфер в Facebook.

За її словами, Кучма обговорив з головою СММ ОБСЄ Яшаром Халіті Чевік (Yaşar Halit Çevik), який також є координатором підгрупи з безпеки ТКГ, хід виконання Мінських домовленостей і підготовку до наступного засідання ТКГ в Мінську.

"Питання безпеки на цій зустрічі будуть серед головних. Особливу увагу приділено недотриманню режиму тиші з боку НЗФ ОРДЛО, перш за все - трагічним інцидентам, внаслідок яких загинули українські військові", - написала Оліфер на своїй сторінці в соцмережі Facebook в п'ятницю.

Також, за її словами, сторони обговорили процес підготовки до ремонту моста в смт Станиця Луганська Луганської області біля контрольного пункту в'їзду-виїзду через лінію обмеження. "Сторони зазначили важливість відновлення цього переходу", - повідомила Оліфер.

Нагадаємо, Роман Безсмертний заявив, що Леонід Кучма має публічно пояснити повідомлення про формування під його керівництвом більш ефективної команди переговорників у Мінську.