Заступник глави Адміністрації Президента Вадим Пристайко розповів, що Німеччина буде однією з перших країн, яку відвідає Президент Володимир Зеленський.

Про це він сказав після візиту до Німеччини, передає «Укрінформ».

«Я зустрівся з держсекретарем міністерства закордонних справ і зі своїм колегою – радником із зовнішньополітичних питань канцлера Ангели Меркель. Обговорили, як рестартувати «Мінськ», а також питання двосторонньої співпраці», – розповів Пристайко.

Він додав, що такі зустрічі стали результатом домовленостей, яких було досягнуто під час телефонної розмови Президента Володимира Зеленського з канцлеркою минулої п’ятниці.

Пристайко запевнив, що Німеччина, «безумовно, буде однією з перших країн», які відвідає новий президент. Дата візиту ще не узгоджена.

«Дійсно, це була гарна, якісна, довга розмова, під час якої ми обговорили ініціативи, які зараз є у Президента Зеленського. Саме для того щоб розвинути їх у практичному руслі, я був відправлений сюди. Це якраз частина домовленості двох лідерів, що їхні радники зустрінуться ближчим часом», – повторив заступник глави АП.

Нагадаємо, що Зеленський і Меркель обговорили нормандський формат.