53-річний український співак Віктор Павлік розлучився з дружиною Ларисою та пішов до 25-річної Катерини Реп’яхової.

Артист у коментарі “Фактам” підтвердив свій роман із новою обраницею.

Павлік розповів, що вони із Катею щиро покохали один одного, а зі своєю колишньою дружиною Ларисою залишився у дружніх стосунках і додав, що завжди буде вдячний їй і робитиме для них із сином усе, що в його силах.

Молода обраниця співака в соцмережах часто публікує фото з ним, на яких вони обіймаються та цілуються.

Дівчина зізналася, що вони не приховували, а просто не афішували свої почуття і роман, щоб не викликати зайвих розмов. Близьким і так було непросто прийняти їхні стосунки.

“Спочатку Віктор пішов із дому, довго не розлучався – все це було болісно, ​​він дуже не хотів образити молодшого сина. Йому було дуже важливо, щоб все це прийняли його рідні. Тому ми чекали, поки всі дозріють, щоб всім було простіше. Так це тривало понад рік. Коли вже Віктор поїхав розлучатися з дружиною, то все вже проходило дружно: з жартами та сміхом. Зараз вони в прекрасних стосунках, вони спілкуються. Все мирно, все добре” – розповіла Реп’яхова.

Дівчина розповіла, що з колишньою дружиною та молодшим сином не спілкується.

Катерина – концертний директор Павліка. Відомо також, що дівчина багато років була його фанаткою.

Нагадаємо, що раніше Віктор Павлік отримав пропозицію піти на парламентські вибори разом із політичною партією «Стабільність» екскандидата в президенти Василя Журавльова.