Про це він повідомив у Facebook.

«Ухвалив рішення залишити журналістику. І йти у політику. Я можу зробити ще тисячу журналістських розслідувань. Викрити ще дві тисячі корупціонерів. Але бачу, як рік за роком вони дедалі спокійніше почуваються. І нахабно сміються тобі в обличчя, знаючи, що навіть втративши посаду, влаштують туди свого кума, за якого так само будуть красти наші податки і наше спільне майно», - написав Гнап.

За його словами, «пора викидати лайно з влади». Про те, «як не стати лайном, де брати гроші, і що робити, щоб дійсно змінити країну», Гнап пообіцяв розповісти на своїй сторінці у фейсбуці.

Журналіст наголосив, що його рішення не спонтанне: «Є багато чого розповісти, про що порадитися. І про що вас запитати. І головне: нарешті зробити разом те, заради чого ті, кого немає з нами, віддали своє життя», - додав він.

Дмитру Гнапу 40 років. Він закінчив філософський факультет Київського національного університету ім. Т. Шевченка. Працював кореспондентом, редактором, ведучим новин на каналах СТБ, Перший національний, UBC.

З 2001 року по 2007-й - у політичному блоці (згодом партії) «Наша Україна». З 2008 року - голова громадської ініціативи «Комітет прямої дії».

У 2012 році заснував агентство журналістських розслідувань «Слідство.інфо». З 2013 року - керівник проекту «Слідство.інфо» на «Громадському ТБ».