«Більшість закладів розміщення Великої Ялти підняли ціни цього сезону не більше ніж на 20%, що дозволить залучити туристів в кримські здравниці, а деякі готелі залишили ціни на рівні минулого року», - повідомила перший заступник міністра курортів і туризму Криму Марина Слесарева.

За її словами, сьогодні в Криму є всі передумови для того, щоб сезон був успішним. Головними проблемами, які можуть вплинути на кількість туристів в Криму, є не ціни, а нестабільна економічна і політична ситуація в Україні, а також слабка рекламна підтримка Криму в українських і зарубіжних ЗМІ, - вважають кримські туроператори.

Генеральний директор санаторію «Вітрило» Тетяна Лобода повідомила, що більшості кримських здравниць на літній сезон довелося трохи підняти ціни, зважаючи на подорожчання газу і комунальних послуг. «Втім, відпочинок в Криму як і раніше залишиться доступним для громадян України – наприклад, в санаторії «Вітрило» в червні ціна відпочинку починаються від 260 гривень з харчуванням, а в липні-серпні тут можна буде відпочити за 320 гривень», - відзначила вона. Вартість приватного сектора в районі Великої Ялти починається від 100 гривень за проживання в двомісному номері.

Наталія Крепак, начальник відділу внутрішнього туризму туроператора «Укркурортсервіс», який спеціалізується на продажах турпутівок на українські курорти, відзначила, що якісний відпочинок в кримських здравницях цього року коштуватиме не менше 250 гривень за добу з харчуванням. «Якщо вам пропонують відпочити за меншу суму – треба відноситися до цього дуже обережно, оскільки надати туристам хороший сервіс за меншу суму в Криму практично нереально», - відзначила вона.
 

За матеріалами tourua.com