Про це йдеться в онлайн-публікації угруповання, передає Reuters.

Заяву було опубліковано в щотижневому випуску газети ІД «Аль-Наба». Бойовики заявили, що «нападник (Сайфулл Саіпов) є одним з солдатів халіфату».

Як відомо, у вівторок у Мангеттені, в центрі Нью-Йорка, стався терористичний напад, під час якого загинули восьмеро людей, щонайменше дванадцятеро отримали поранення. Нападник, яким виявився 29-річний уродженець Узбекистану, навмисно в'їхав на велосипедну доріжку та протаранив велосипедистів і пішоходів, після чого врізався у шкільний автобус.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп заявив, що обвинуваченого у скоєнні теракту в Нью-Йорку, в результаті якого загинули 8 людей, Сайфулла Саіпова, потрібно засудити до смертної кари. 

«Нью-йоркський терорист був щасливий, коли попросив повісити прапор «ІД» в його лікарняній палаті. Він убив 8 людей, ще 12 отримали тяжкі поранення. Повинен бути засуджений до смертної кари!» – написав американський президент.  

Зазначимо, співробітники ФБР знайшли другого підозрюваного в теракті в Нью-Йорку. Про розшук другої людини, який може бути причетна до теракту, ФБР оголосило за годину до того, як вона була знайдена.

 

«Вголос»