Ветерани полку “Азов” Дмитро Кухарчук, Олег Толмачов та Микита Макеєв записали спільне відеозвернення до колишнього президента України Петра Порошенка.

Відео опублікували у мережі.

Ветерани російсько-української війни від нової влади вимагають покарати колишнього президента.

“Зеленський обіцяв посадити Петра Порошенка за розкрадання “Укроборонпрому”. Зараз це не зроблено. Якщо експрезидента не покарає теперішня влада, це зробимо ми”, – наголосив Кухарчук.

“Перед тобою, Петре Олексійовичу, та трійця “азовців”, котра ніколи не залишить тебе у спокої. Ми доведемо справу до кінця – і ти сидітимеш”, – пояснив Толмачов.

“Петро Олексійович, як завжди, сховався за своїми охоронцями, котрих змусив написати на мене заяву Ми пам’ятаємо кожен украдений патрон, неякісні бронежилети, котрі поставляли ваші люди, спалені вашими людьми склади з боєприпасами. Вам доведеться відповісти і за проросійський реванш, котрий стався за вашого президентства”, – наголосив Макеєв.

Нагадаємо, у понеділок, 12 серпня, під ДБР, де мають допитати експрезидента Петра Порошенка, зібралась акція протесту, серед активістів помітили скандального молодшого сина колишнього президента Михайла Порошенка.