Як повідомив під час сьогоднішнього брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий, підрядники ось уже третій рік чекають на оплату за дороги, які ремонтували до Євро-2012.

Втім, за його словами, ці кошти виконавцям заборгувала держава.

«Роботи, які ми робили по Євро в 2011 році – це 145 млн. грн. – ні копійки держава грошей так і не віддала, а роботи були виконані. Перевірили, прощупали кожен міліметр – грошей то нема, я говорю з міністрами, а вони насправді сьогодні не розуміють, де вони будуть ці кошти брати», – повідомив Садовий.

Також Львів має борг за відремонтовані торік дороги. Зокрема, місто не заплатило підрядникам за ремонт вулиць Пекарської, Січових Стрільців, Шевченка. Андрій Садовий запевнив, що кошти підрядникам не переховує казначейство.

«Всі платежі, які ми дали цього року на проплату казначейства – все заблоковано – до 70 мільйонів жодної копійки не йде. Навіть за ті роботи, які були виконані в минулому році ми не можемо сьогодні заплатити. Пам’ятаєте, робили Пекарську, Січових Стрільців, Шевченка – підрядники гроші не отримали», – повідомив він.