Попередня кошторисна вартість реконструкції цього пологового будинку складає 15472,3 тис. грн., проте, у зв‘язку з підвищенням цін в Україні, зараз вона становить 19449,4 тис. грн. Для завершення реконструкції потрібно ще 5701,9 тис. грн.

Михайло Цимбалюк пообіцяв, що посприяє тому, щоб необхідні кошти із державного бюджету були виділені.

«До мене звернувся міський голова Червонограда з тим, що ремонтні роботи у пологовому будинку вже треба завершувати, але, як завжди, немає грошей. Проте мене турбує не це, а суттєве здорожчання самого проекту. Нам треба вияснити: це відбулося за рахунок змін у проектно-кошторисній документації, чи внаслідок росту цін на будівельні матеріали. Адже перш ніж їхати в Київ і просити гроші, треба знати куди вони підуть. Проте я впевнений, що ми завершимо реконструкцію цього закладу вже в цьому році», - сказав Михайло Цимбалюк.

Голова Львівської облдержадміністрації також відвідав підприємство промислової переробки твердих побутових відходів. За словами Михайла Цимбалюка, його також мають запустити в експлуатацію цього року. Хоча наразі готовність об‘єкта до експлуатації становить лише 52%, а будувати його почали ще у 2001 році, голова ЛОДА впевнений, що підприємство запрацює вже цього року.