Члени фракції “Регіони України” Микола Комар і Тарас Чорновіл пропонують парламенту впорядкувати назви депутатських фракцій і груп у парламенті. Про це йдеться у проекті постанови “Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо депутатських груп)”, повідомляє прес-служба фракції.

Депутати пропонують внести у регламент парламенту зміни, згідно яким повна чи скорочена назва фракції має бути співзвучною з назвою відповідної партії (чи партій, якщо у фракції є депутати різних партій). При цьому повна назва депутатської групи, що входить до складу фракції, має вказувати на приналежність до неї.

У пояснювальній записці депутати відзначають, що в той час, коли на порядку денному стоїть конституційна реформа і впровадження парламентсько-президентської форми правління в країні, все більшого значення набуває політична структурованість парламенту, відповідно, має посилюватися роль фракцій.

Комар і Чорновіл відначають необхідність створення регламентних умов для поступової трансформації депутатських груп у фракції