Наприкінці 2016 року у столиці України сталася трагедія – Владислава Трохимчук заморила голодом власних дітей.

Жінці призначили покарання у вигляді позбавлення волі на вісім років. Вже невдовзі вона вийде на волю за "законом Савченко". Про це повідомляють "Факти".

Про родину засудженої розповів хрещений батько однорічного Дані, який помер з голоду в замкненій квартирі на 9-й день. Дворічну Аню тоді, на щастя, вдалося врятувати.

Денис Бондарчук наголосив, що засмучений вироком суду, адже жорстокій жінці мали присудити довічний термін, він хоче після звільнення поглянути їй в очі.

Завдяки своєму брату Бондарчук познайомився з чоловіком Владислави Олексієм, потім його попросили хрестити Даню.

Як вияснилося згодом, Олексій був наркоманом, а Владислава поводила себе надзвичайно дивно.

Денис розповідає, що Владу постійно тягнуло на гульки. Вона начебто і любила, і дбала про дітей, але, як тільки чоловік приходив після дводобової зміни, відразу залишала на нього малюків і вирушала геть. Але таку поведінку ще можна пояснити віком - Владиславі тоді було всього 20 років.

Крім того, за словами Дениса Бондарчука, Влада постійно їла пісок.

"Звичайний пісок! Вона не могла жити, якщо не поїсть піску хоча б кілька разів на тиждень. Захворювання у неї було таке чи що, я не знаю", - розповідає чоловік.
Денис також розповів про один дивний випадок, який стався, коли Даню хрестили. У церкві зірвалася ікона, впала на підлогу і розбилася. Тоді Влада влаштувала скандал і вимагала перехрестити сина в іншому місці.

Утім, новина про те, що Владислава зробила таке зі своїми дітьми, сильно шокувала хресного Дані. Вже потім він став згадувати, як Трохимчук просила у нього гроші, як довго залишала дітей самих у квартирі, будучи вагітною третьою дитиною від іншого чоловіка.
Крім того, Денис впевнений, що її новий чоловік і батько третьої дочки, Антон Подчапко, причетний до того, що сталося. Річ у тому, що Владислава вдавалася до махінацій - збирала в Інтернеті гроші на нібито хворих дітей. А картка, куди переводилися кошти, належала братові Антона Подчапка. Але вигляд здорових дітей викликав сумнів у благодійників, тому Владислава разом з Антоном вирішила потримати їх на "голодній дієті".

Сусіди розповідали журналістам, що 5 грудня 2016 року з квартири долинали чоловічі голоси, а ввечері туди з їжею для дітей нагрянула Трохимчук і тоді нібито й виявила "випадково" мертвого сина і ледь живу дочку.

Утім, Антон Подчапко проходив у справі як свідок. Обвинувачень йому не висували.
Денис Бондарчук також розповів, що Олексій, батько Дані, не був рідним для Ані (Влада вийшла за нього заміж, будучи вагітною від іншого). Але він щиро горює про втрату дітей, а Анюту, яка хоч і не була йому рідна, дуже любив. Олексій хотів забрати дівчинку до себе після того, що сталося. Але його наркозалежність нікуди не поділася і йому не дозволили.

Крім того, дівчинка потребувала серйозної психологічної терапії, бо довгий час після трагедії не розмовляла, хоча до цього говорила - їй було майже три рочки.

Хресний Дані розповів, що батьки Влади на похоронах онука поводилися жахливо - косо дивилися в бік батька дитини та його родичів. Крім того, не дали на похорон ні копійки.
Вони також наполягли, щоб відкрили труну, хоча було прийнято рішення ховати в закритій.