Гриміли барабани в Києві, у Львові, лунало:”Слава Україні”-”Героям Слава” у Тернополі, Франківську, Дніпрі, Одесі, Харкові, зрештою в усіх великих містах, містечках та селах України. Відродження ідеалу наших героїв- це наш національний тріумф, це великий поступ нації, це шана тим, хто своєю стійкістю та жертовністю захищав честь України, захищав наш вічний поступ до свободи. Те, що на Марш Свободи в Україні вийшло тисячі патріотів і свідомих українців, доф речі, різних національностей, викликане зовнішньою агресією путінської Росії і нашими внутрішніми проблемами, що загострюються з кожним днем.

На вулиці українських міст, в основному, вийшла молодь, молодь, що є носієм національного духа і національної ідеї. Цю молодь уже не влаштовують цинічна брехня, відсутність реальних реформ, бакшиш в усіх ланках влади, договорняки щодо припинення війни, тоталітарна брехня, демагогічна риторика найодіозніших постатей в нашому політикумі, зокрема у Верховній раді і на місцях. Політичне нахабство так званої еліти уже не влаштовує тих, хто пройшов крізь вогонь Майдану і пекло війни.

Відведена владою маргінальна роль патріотам- їх уже теж не влаштовує і тому Київ заполонили тисячі активістів, що стало серйозним попередженням владі. Пауперизм нації, вербалізм політиків, тотальна скорумпованість чиновників усіх рівнів, стало тою червоною лінією, що активізувала український народ та її кращих представників і спонукав

їх до активних дій во ім”я правди. Ті, хто вийшов на вулиці, і ті, хто їх підтримали- є носіями

твердої і непохитної віри в перспективу нашого народу.

Відзначення Дня створення УПА, як і Революція Гідності, засвідчило також і те, що українці заявили про себе, як про конкурентноздатну націю, що має велике майбутнє. Так, Україна ще не до кінця об”єднана. Ще досить сильна конфронтація в суспільстві, хоч російська агресія дуже згуртувала націю. Ще чимало в Україні захисників імперського духу, ще чимало адептів більшовизму, ще в багатьох жителів України є відсутнє почуття національної гордості, відсутність державних інстинктів, відсутність національно- релігійних істин. Всі ці носії вищезгаданих “правд”допомагають здійснити параноїдальну мету Путіна- знищити незалежну Україну.

Проти козацько- стрілецько- повстанської героїки виступають гонителі історичної правди, пособники російського імперіалізму, полонофіли, мадярони і власні деміурги та подібні їм корифеї ненависті.

Та правда за тими, хто обстоює ідею сильної України. Це постулат!

Зростання політичної активності народу і його представників в особі політичних середовищ, що стоять на національно-державницьких позиціях, засвідчило про те, що

не все йде успішно в фарватері 5-ої колони. Але малоросійство ще залишається і за висловлюванням Євгена Маланюка “малоросійство живиться комплексом меншовартості”.

І це буде подолано. Вже не довго.

На жаль, у нашої влади немає ніякої ідеології, а українська еліта є ще слабкою і не є ще носієм національного духа.

Відродження героїки УПА і всенародна любов до нинішніх захисників України, що відбивають наступ московської орди, засвідчує про те, що українська нація склала екзамен на зрілість і наруга над історичною пам”яттю- відходить у минуле. Ворожий лемент з-за рубіжа

і всередині країни- укріплює і гартує націю. Рубікон перейдено і відступу бути не може.