Судове рішення про заборону на виконання обов’язків глави МЗС Уляною Супрун скасували.

Відповідне рішення у четвер, 14 лютого, оголосив суддя Окружного адміністративного суду Києва Сергій Каракашьян, повідомляє "Українська правда".

"Суд ухвалив в задоволенні клопотань представників Кабінету Міністрів та Супрун Уляни про скасування заходів забезпечення позову відмовити. Скасувати з власної ініціативи заходи забезпечення адміністративного позову вжиті ухвалою Окружного адміністративного суду 5 лютого 2019 року", – сказав суддя.

Під час оголошення вироку суддя говорив, що Супрун й її захист під час суду не надала доказів про наявність чи відсутність у неї іноземного громадянства, а оперували тим, що її підтримує уряд, Президент тощо.

Примітно, що до винесення рішення Каракашьян знову видалився до нарадчої кімнати. Ймовірно, це пов’язано з розпорядженням Кабміну від 13 лютого.

За словами Супрун, суд порушив процесуальні процедури, адже не повідомив, що вийде з нарадчої кімнати, щоби далі розглядати клопотання.

Адвокат Супрун Анатолій Гасюк заявив, що секретар суду повідомляла захисту про те, що суд 14 лютого буде лише оголошувати рішення.

Супрун заявила, що сподівається, що суддя буде ґрунтуватися лише на розглянутих на засіданнях твердженнях, без стороннього впливу.

Суддя-спікер установи Богдан Санін заявив, що Каракашьян був у нарадчій кімнаті 25 годин.

Супрун також подякувала Кабміну, котрий 13 лютого поновив право на підпис документів для неї, щоб не зупинити роботу МОЗ.

Вона заявила, що чекає на скасування рішення про припинення її повноважень.

Мосійчук як позивач сказав, що сподівається на "правосудне" рішення суду.

12 лютого Окружний адміністративний суд Києва не виніс рішення за клопотанням Міністерства юстиції щодо Уляни Супрун.

Нагадаємо, що проект постанови щодо привласнення Уляною Супрун повноважень міністра готували на комп’ютері нардепа від “Опоблоку” Олександра Долженкова.

Під час засідання у середу, 13 лютого, Кабмін частково розблокував роботу Міністерства охорони здоров’я України.