Виконавчий директор КВУ Львівщини зазначила, що виборці, які не хочуть підтримувати нікого, можуть просто не прийти на дільниці 28 жовтня.

Є ще інший варіант поведінки тих людей, які прийдуть на вибори, але хотіли голосувати «проти всіх». Імовірно, що ці люди ставитимуть позначки в бюлетені методом випадкового вибору. В цьому випадку, за словами виконавчого директора КВУ Львівщини, результати на деяких округах можуть особливо подивувати.

«Я думаю, що якраз в цьому плані більше шансів мають так звані «треті сили» – не Об’єднана опозиція, не Партія регіонів – а хтось, хто знаходиться десь посередині», – наголосила Оксана Дащаківська.

Вона додала, що на її думку, явка виборців становитиме близько 67-70%.

Керівник інформаційно-аналітичного відділу ЛОГО «Комітет виборців України» Оксана Кузенко додала, що відсутність у виборчому законі можливості проголосувати «проти всіх» є доволі дискусійним, позаяк в Україні для виборців відмітка навпроти цієї графи означала певну політичну позицію.

«Виборці в такий спосіб в Україні заявляли певним чином про свою політичну позицію. Власне політичну позицію, бо не прийти на вибори – це політична позиція ігнорування, а коли людина свідомо приходить, щоб задекларувати свою позицію політикам «я проти всіх», то така позиція в Україні мала певний політичний характер», – наголосила Оксана Кузенко.

Нагадаємо, сьогодні, 30 липня розпочалася виборча кампанія  до Верховної Ради.