Бадьорості Львівської облради можна тільки позаздрити. Енергія з депутатів аж випирає. Якби її якимсь чином вдалося утилізувати – можна було б сміливо позакривати усі АЕС. Так що не праві ті, хто переконує, що у Львівськомк обласному парламенті треба ввести штатну одиницю психіатра. Є тут місце і для енергетиків. Хоча психіатрів треба приймати туди на постійну роботу негайно. Якщо, звичайно, ще не всі фахівці з цього цеху отримають зарплату у відомстві Садового.

Але повернемося до облради. Вчора депутати від КУНу поставили на своїх столах (сказати – на робочих місцях – язик не повертається) маленькі партійні прапорці. Вийшло красиво. БЮТівців демарш націоналістів зачепив за живе, адже всілякі популістські штучки це саме їхній «коник». Відтак біле братство швиденько розставили по залу свої маленькі прапорці – білі з червоним сердечком. Вкупі з червоно-чорними прапорцями від КУНу получилася досить нехила ікебана.  Така собі дизайнерська штучка від Руші Полякової.

Решта фракцій тишком громадили в собі злість. А сьогодні - прорвало!  Депутати від УНП внесли у сесійний зал 9 партійних прапорів. Величезних синіх полотнищ, позбавлених художнього смаку.

"Пора" і "Свобода" заявили, що великі прапори заважають ім. бачити виступаючого. Привід був явно надуманим, адже, за нашими враженнями, зовнішній вигляд майже всіх депутатів вже давно не здатен приносити естетичної насолоди нікому, навіть їх найближчим родичам, але депутати від УНП все-таки погодилися згорнути прапори.

Але якщо ви думаєте, що після цього депутати почали говорити про дороги та озимину, то ви жорстоко помиляєтеся. Займатися рутинними справами депутатам облради може сумно, а може скучно. Тому депутат від БЮТу Михайло Барбара закликав депутатів взяти партійнв прапори і піти пікетувати російське консульство. За те, що вони, гади, замучили журналіста.

Враження таке, що усі проблеми на теренах Львівщини уже розв’язані. Що та ж сама міліція, наприклад,  на Львівщині працює бездоганно. Для депутатів львівської облради головні турботи – повчити розуму луганських чи донецьких депутатів, таких же як і вони, за перепрошенням, разгільдяїв, а також оголосити рішучу ноту протесту світовому москалізму і особисто Путіну.

«Вголос» з усієї сили намагається не реагувати на вибрики львівських депутатів. Воаження таке, що ті приходять до тями тільки тоді, коли лобіюють свої персональні інтереси. А решту часу перебувають поза межами добра, зла і здорового глузду.Насміхатися над такими людьми – гріх, а всі інші методи впливу на них – заcуджені Нюрнбергським трибуналом. Але щось же треба з ними робити!