З такою заявою у четвер, 24 грудня, витупив міністр закордонних справ Сирії Валід аль-Муалем під час візиту до Пекіна, повідомляє DW.COM.

За його словами, Дамаск «готовий взяти участь у сирійсько-сирійському діалозі в Женеві без жодних закордонних втручань».

«Наша делегація буде готова, як тільки отримає список опозиційної делегації», – цитує слова аль-Муалема агенція Reuters.

Голова МЗС розраховує, що ці переговори допоможуть сформувати новий уряд у Сирії.

«Ми сподіваємося, що цей діалог буде успішним, щоб допомогти нам у формуванні уряду національної єдності», – наголосив аль-Муалем після зустрічі з міністром закордонних справ КНР Ваном Ї.

У той же час аль-Муалем додав, що Сирія також очікує на список «терористичних організацій», яким не дозволять взяти участь у переговорах, зазначає AFP. Відповідний список за дорученням ООН складає Йорданія, його проект було представлено минулої п’ятниці. До нього, зокрема, увійшли, терористичні угруповання «Ісламська держава» та «Фронт ан-Нусра».

Нагадаємо, 18 грудня Рада Безпеки ООН одноголосно схвалила резолюцію про план мирного врегулювання сирійського конфлікту. Згідно з документом, перемир'я у Сирії має набути сили в січні 2016 року. Планом передбачено також формування перехідної влади та проведення виборів упродовж 18 місяців під контролем ООН.