"Допоки ринок "Південний" не був прибутковим підприємством, депутати чомусь не звертали на нього уваги. Лише після того, коли тут почало створюватись справді європейське торговельне містечко, що має абсолютно усі сфери соціальних послуг, от тоді й почався увесь "сир-бор". Більше того, Юрій Батюк, який був у хороших стосунках із Петром Писарчуком, раніше сам лобіював інтереси "Південного"". Так прокоментував сьогоднішню прес-конференцію міських депутатів Ю.Батюка, А.Стецьківа, Д.Яреми та О.Бащука щодо ринку "Південний" помічник народного депутата України Петра Писарчука Іван Хас.

За словами І.Хаса, у тій ситуації, яка виникла сьогодні, є не лише вина ринку "Південний". "Тут мали б на себе взяти вину й депутати Львівської міської ради, які вже кілька років поспіль не вирішують цього питання і не реагують на звернення як підприємців "Південного", так і адміністрації ринку, так і народного депутата України Петра Писарчука. Тому казати сьогодні, що ринок "Південний", як той варвар, увірвався в місто і все захопив, – недоречно. Усім відомо, що було на цій території. Більше того – освоювати цю територію тодішнього керівника ТзОВ "АЙПІЄ-Л" Петра Писарчука змусила Залізнична райрада", – заявив І.Хас.

Помічник П.Писарчука зазначив, що "ринок "Південний" винен лише у тому, що, не маючи договору про оренду, будував певні об’єкти". "Але тут є й вина міських депутатів, які не хотіли укладати цього договору, маючи абсолютно усі документи з боку ТзОВ "АЙПІЄ-Л", окрім цього, 9 із 12 комісій міськради дали позитивний висновок щодо цього питання", – розповів І.Хас.

"Невже сьогодні найбільшим порушником законодавства у місті Львові є саме "Південний"? Можливо, депутатам міськради слід ширше відкрити очі і подивитися, що робиться у місті, зокрема, на яких підставах надана земля під будівництво "Укрсоцбанку" в центрі Львова?", – запитує помічник нардепа.

ЗІК