Військова прокуратура Білоцерківського гарнізону Центрального регіону України затримала на хабарі в 3 тисячі доларів майора Збройних сил України.

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

“14 березня 2019 року військовою прокуратурою Білоцерківського гарнізону Центрального регіону України затримано помічника командира по матеріально-технічному забезпеченню однієї з військових частин, що дислокується на Черкащині”, – йдеться в повідомленні.

Встановлено, що затриманий майор ЗСУ вимагав та отримав хабар у розмірі $ 3 тисячі в інтересах посадових осіб Квартирно-експлуатаційного відділу Білої Церкви (Київська область).

“За вказану суму хабарник у погонах пообіцяв забезпечити узгодження і передачу в оренду на користь одного з приватних підприємств індивідуально-визначеного військового майна, а саме – будівлі в одному з військових містечок Уманського гарнізону”, – повідомили в прокуратурі.

Зараз тривають першочергові слідчо-процесуальні дії. Затриманому готується повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.5 ст.27 та ч.3 ст.368 КК України, і клопотання до суду про обрання йому запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Вирішується питання про відсторонення правопорушника від займаної посади.