Юлій Мамчур розповів, що є дуже багато організаційних клопотів. Вояки зараз обживаються на новому місці і сподіваються отримати назад техніку, яку залишили у Криму.

Для підготовки техніки до передислокації у Криму залишились близько півсотні українських військових.

Якщо вона пошкоджена не критично, то зможе прилетіти сама. Якщо ж а якщо пошкодження суттєві, то її краще перевозити машинами. Наразі військове керівництво ще не вирішило, де розташувати льотчиків з Бельбеку. Тимчасово їх розмістили на території військового спеціалізованого центру у Миколаєві. Юлій Мамчур сподівається, що його частину не роздроблять, адже колектив згуртований штурмами.

Натомість Юлій Мамчур підтвердив інформацію про те, що деякі його підлеглі, що залишилися в Криму і планували присягнути окупантам, уже передумали і просяться на материкову Україну.  

Юлій Мамчур спростовував чутки про пропозицію очолити національну гвардію. Він зауважив, що не знає, звідки поширюється така інформація зазначивши, що комфортно відчуває себе на своїй посаді і зі своїм званням. За його словами, він важливіший тут, ніж на іншому місці. Свій похід під кулі із самим лише прапором командир не вважає героїчним, каже, так вчинив би кожен військовий, вірний присязі. І щиро пишається своєю дружиною, яка зараз очолила жіночий батальйон дружин бельбекських офіцерів.

Джерело: ТСН