Про це повідомляє УНІАН із посиланням на слова дружини офіцера 24 моторизованої бригади (Яворівщина, Львівська обл.).

Жінка стверджує, що близько 14:00 на телефонний зв’язок з нею вийшов її чоловік, який вижив під час обстрілу. Він розповів, що обстріл почався о 4:40 ранку, що внаслідок нього весь табір військовиків розгромлено, вбито більш як 50 чоловіків, понад 100 поранено. Також згоріла частина військової техніки та боєприпаси. «На даний час продовжується бій, але вони не мають чим відстрілюватися. Допомоги в них досі немає», – наголосила жінка офіцера.

Окрім того, зі слів свого чоловіка вона розповіла, що колона з пораненими, яку було відправлено з розбитого табору, потрапила під обстріл бойовиків, веде бій, і до неї була направлена вціліла техніка. В той же час частина колони повернулася назад до табору.

«Вони дуже потребують підкріпленні і допомоги!», – наголосила дружина офіцера.

Натомість у прес-центрі АТО заперечують інформацію про таку велику кількість жертв серед військових.

«Офіційно повідомляю, що за минулу добу, під час виконання спеціальних завдань, в різних районах, де триває активна фаза антитерористичної операції, загинуло 23 військовослужбовця Збройних Сил України та Державної прикордонної служби України. 93 українських військовослужбовців та прикордонників отримали поранення та контузії різного ступеня важкості. Усім пораненим надана кваліфікована медична допомога», – написав у «Facebook» речник АТО Владислав Селезньов.

 

Як писав «Вголос», сьогодні з’явилась інформація, що близько 5 ранку біля села Зеленопілля Луганської області терористи обстріляли з системи «Град» 24-ту бригаду українських військових і частину 79-ї бригади: загинули щонайменше 25 військовослужбовців.