Самого офіцера та його підлеглих заслужено вважають віртуозами своєї справи, інформує прес-центр АТО.

«Наше головне завдання полягає у нарощуванні та утриманні мінно-вибухових загороджень на визначених напрямках. Ми робимо усе необхідне аби унеможливити непомічений прохід розвідувально-диверсійних груп противника на підконтрольну нашим військам територію. Перед тим, як відправитись до зони проведення антитерористичної операції ми пройшли додаткові навчання у підрозділах та на полігонах, – розповів командир групи загородження.

Групі «Крота» доводиться займатися й розмінуванням та утилізацією боєприпасів, які мають механічні пошкодження або пройшли канал ствола і не розірвались.

Слід зазначити, що цей підрозділ в короткий термін знешкодив не розірвані боєприпаси після обстрілу наших позицій в районі населеного пункту Побєда.

Високого професіоналізму та обережності вимагають завдання щодо встановлювання мінно-вибухових загороджень на відкритій місцевості, яка постійно прострілюється противником.

Нещодавно військовослужбовці якісно виконали роботи по встановленню протипіхотних мін МОН-50 на ділянці місцевості імовірного проникнення в тил наших підрозділів диверсійно-розвідувальних груп противника.

 

Робота військового сапера не допускає помилокБлизько року група командира загородження з позивним “Кріт” забезпечує пр...

Posted by Прес-центр АТО on 11 липня 2015 р.