Як повідомляє регіональний медіа-центр МО України (м. Львів) для безпеки громадян керівництво навчання просить мешканців області з розумінням поставитися до певних незручностей, пов'язаних з обмеженням руху на території полігону.

Під час навчань територією Міжнародного центру миротворчості та безпеки рухаються військові колони, до проведення занять залучають бронетехніку та проводять навчальні стрільби.

«Командування наполегливо вимагає не відвідувати розташування навчальних ділянок полігону, не заходити та не заїжджати жодним видом транспорту в зони, позначені покажчиками або оточені допоміжним персоналом. Цивільні особи мають знати і пам’ятати про небезпеку, пов’язану з використанням зброї, військового обладнання, технічних та транспортних засобів. Дотримуватися правил дорожнього руху під час зустрічі на автодорогах із військовими автоколонами та уважно і своєчасно спостерігати за сигналами спеціальних машин ВІБДР, що супроводжуватимуть рух військової техніки», – йдеться в застереженні.

Деякі ділянки полігону під час тренувальних заходів є повністю закритими для сторонніх осіб. Парки бойових машин, польові склади та стоянки техніки охороняють відповідно до чинного законодавства та правил несення служби, передбачених Військовими статутами.

Командування Львівського гарнізону, керівництво навчання звертається до мешканців навколишніх населених пунктів Яворівського району Львівської області та інших громадян з проханням із розумінням поставитися до певних обмежень та незручностей, пов’язаних із проведенням військового навчання та посиленими заходами безпеки з боку військових.