Про це під час брифінгу з питань лікування та реабілітації військовослужбовців ЗСУ, які отримали поранення у зоні АТО, у середу, 8 листопада, розповів начальник Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, полковник медичної служби Іван Гайда, передає кореспондент «Вголосу».
 
«Найгостріша проблема у нас сьогодні існує у відділенні відновлювального лікування та реабілітації. Для того, щоб надавати якісну медичну допомогу, потрібно 65 посад фахівців. Зараз є понад 20, зазначив він. – Також ми потребуємо волонтерської допомоги. Зокрема, помічників  реабілітологів, гідротерапевтів, фізичних терапевтів». 

На медичне ж та матеріальне забезпечення Іван Гайда не скаржиться. І додає: «Протягом цього року центр отримав благодійну матеріальну допомогу у сумі 8 млн 239 тисяч грн від недержавних установ. Також організація «Волонтерська сотня» передала 238 тисяч грн»

 
За словами також, цього року центр отримав і сучасне медичне обладнання. Зокрема, два аналізатори для клініки лабораторної діагностики. За субвенційні кошти від ЛОР у сумі 1,1 млн закупили дихальну апаратуру, апарат для ультразвукової діагностики тощо.
 
«Наступного року сподіваємось на краще фінансування, зокрема збільшення суми на медичне обладнання для центру та наших підпорядкованих підрозділів у 4 рази», – резюмував він.
 
«Вголос»