Про це повідомив сьогодні під час брифінгу, інформує кореспондент «Вголосу».

«100% бійців, які брали участь у військових діях, потребують серйозної психологічної допомоги. Лише 20% з них можуть самостійно впоратися з неврозами. Задля цього Центру потрібні не лише фахівці, а й приміщення для реабілітації пацієнтів та лікування невротичних розладів», – наголосив начальник Центру.

За його словами, раніш на базі військового госпіталю працювало психіатричне відділення, але у 2006 році його було закрито.

«Наразі для цих потреб ми маємо приміщення, щ знаходиться на вул. Личаківській в клініку комп’ютерної томографії й рентгенології, але воно потребує ремонтних робіт», – сказав Іван Гайда.

Загальну суму для проведення ремонту приміщення, за словами полковника медичної служби, назвати сьогодні складно, адже ремонтні роботи залежать від багатьох факторів. В той же час, Іван Гайда оприлюднив узагальнену суму для реконструкції одного ліжка-місця.

«Приблизно 400 тисяч гривень необхідні для реконструкції одного ліжка місця. Якщо психіатричне відділення буде розраховано на 25 пацієнтів, помножуємо цифру на дану кількість», – сказав начальник Центру.

Нагадаємо, наразі у госпіталі проходять лікування та реабілітацію 670 пацієнтів.