Про це сказав на брифінгу заступник начальника Головного командного центру ЗСУ Олександр Розмазнін.

«Вже зроблено багато для того, щоб вирішити питання передислокації наших частин з півострова на материкову частину. Готові пункти прийому, готові місця розміщення сімей військовослужбовців, готове подальше призначення військовослужбовців на посади військових частин», – сказав Розмазнін додавши, що передислокація відбудеться найближчим часом.

Він підкреслив, що військово-морські сили будуть біля моря – в Одесі, Миколаєві, Херсоні та в інших приморських містах.

За словами Розмазніна, для виведення українських військових з Криму, в.о. міністра оборони України з начальником генштабу ЗСУ постійно в телефонному режимі ведуть постійні консультації зі своїми колегами з Росії.

Також для виведення українських військових з Криму буде створений коридор. Крім того в Міноборони хочуть передислокувати війська з півострова з технікою і озброєнням.

«Якщо російська сторона піде нам на зустріч і дозволить повністю вивести техніку та озброєння, тоді ми вийдемо з технікою і озброєнням. Ми розглядаємо кілька варіантів, один з них якраз вивести частини з технікою і озброєнням. Але якщо нам це не дадуть, то нам найголовніше – це люди. Озброєння ми знайдемо. У нас є бази складів і арсеналів», – резюмував він.

Нагадаємо, раніше РНБО доручив Міноборони провести передислокацію військових підрозділів , що знаходяться в Криму.

Джерело: УНН