20 та 21 квітня «Барком» зіграє останні два матчі у Вищій лізі проти чернігівської «ДЮСШ-ШВСМ». Аутсайдера чемпіонату львів’яни прийматимуть вдома. А після цього для команди Віктора Михальчука розпочнеться підготовка до ігор з серйознішим та сильнішим суперником. Утім, з ким саме галичани розіграють путівку до Суперліги, наразі невідомо. Кореспондент Вголосу поспілкувався з головним тренером львівської команди.

Вікторе Іллічу, останні два матчі «Баркому» проти донецької «Альтери» нагадували тренування з підвищеною відповідальністю.
Чому? Це календарні матчі чемпіонату. Якщо у Вас склалася така думка, значить вона має право на життя.

Уже, мабуть, усі думки про перехідні матчі в Суперлігу…
Не всі, але такі думки пристуні.

Чи є бажаний суперник у перехідних матчах?
Коли в спорті починаєш щось видумати, це вилазить боком. Бажаний чи не бажаний суперник у перехідних матчах - усе відносно. Більше хвилюють проблеми зі своєю командою, а не те з ким будемо грати. Нашим суперником у перехідних матчах стане харківський «Локо-Експрес» або харківська «Юридична академія».

Чи суттєво відрізняється клас команд Вищої ліги та Суперліги?
Я уже звик до «Баркому», тому порівнювати мені важко. Гадаю, боротьба повинна бути цікавою. Якщо гравцям буде цікаво, мені, звичайно ж, теж. Дві гри гратимемо на виїзді і дві гри зіграємо у Львові. Якщо буде нічия, то поїдемо у Харків знову.