У Львові вболівальник дуже вимогливий. Ця вимогливісь, вічна невдоволеність, нетерплячість - це частина менталітету. Ви зараз говорите про "наплив орендованих", а я згадую перший матч сезону проти "Ворскли", і образливі вигуки та крики "ганьба" на адресу молодих дебютантів - власних вихованців Підківки та Савченка. Я згадую "травлю" молодих львівських хлопців в коментарях під матеріалами на офіційному сайті. Виходить так, що всі хочуть результату. Але не хочуть розуміти, що для його досягнення. необхідно мати відповідний ресурс.
"Карпати" зі своїми 8-ма (чи скільки там зараз?) мільйонами бюджету уже не в стані тягатися із "Шахтарем", річна зарплата одного футболіста якого більша, ніж річний зарплатний бюджет трьох команд "Карпат", "Металіста", "Динамо", яке за літо на новачків витратило більше, ніж "Карпати" за 22 роки незалежності України.
У Львові "Карпати" міряють звитягами команди Кононова, відмовляючись розуміти, що це вже позаду. Відмовляючись розуміти, що ця команда фактично починалась ще в Першій лізі, коли пороху дорослого футболу почала нюхати своя молодь - Худоб'як (я знаю, що він з Франківська, але мужнів саме в "Карпатах"), Голодюк, Ткачук, Фещук, Шмаков, Іщенко, а згодом ті ж нікому особливо не відомі у великому футболі, орендовані, до речі, Федецький, Кожанов, Ощипко тощо...
На мій погляд, зараз будується нова команда "Карпат", яка, за правильного підходу, через кілька років може стати успішною. Стосовно продуктивності роботи з уболівальниками - це, погоджусь із Вами, проблема. Проблема усього українського футболу, його культури і традицій. І, звичайно, над вирішенням цієї проблеми тим же "Карпатам" необхідно активно працювати. Як? Думаю, у клубі працюють люди, яким краще відома відповідь на це запитання.

Джерело: matchday.com.ua