- Ми внесли пропозицію нашим колегам у Верховній Раді розглянути питання про недовіру уряду. Ця постанова зараз готується, збираються підписи. Ми подивимося, як будуть депутати реагувати на своє рішення, яке нещодавно прийняте.

«Ми вимагали, щоб влада виконала закон, який діє в державі - про соціальний захист і гарантії. Якщо уряд його не виконує – треба дати відповідь на запитання, як можна далі жити», - наголосив Віктор Янукович, додавши потім: «Навіщо тоді взагалі потрібні закони? Навіщо їх приймати, якщо є одна людина в країні, яка приймає рішення, як нам з вами жити? Навіщо тоді Верховна Рада? Навіщо вибори проводити?»

Він також підкреслив, що зараз «Руйнується система державного управління, і руйнується в такому випадку вся законодавча база. А яке можна ще приймати рішення опозиції, якщо ми не можемо домогтися виконання законів?»

Стосовно ж того, якими будуть дії регіоналів, якщо їм не вдасться відправити уряд у відставку, Віктор Янукович зауважив: «Скільки там залишилося до виборів? 53 дні. Вибори відбудуться, і я виборцям сказав, і за свої слова відповідаю: якщо цей закон не буде виконаний цим урядом, його виконає інший уряд. Перше рішення, яке буде прийнято – це виконання цих двох законів з 1 листопада».

На запитання, чи буде у разі перемоги В. Януковича на президентських виборах розпущений парламент, Лідер опозиції зокрема зазначив: «Я повинен буду згуртувати державну команду. В таких умовах уряд, парламент, президент повинні працювати, як єдиний механізм. Якщо нам це вдасться зробити зразу - згуртувати парламент, зробити там коаліцію і обрати професійний уряд – це буде дуже добре…»

- Якщо не вдасться це зробити, безумовно, треба буде негайно переобирати цей парламент», - зазначив Віктор Янукович, додавши потім, що має велику надію, «що нам вдасться згуртувати там депутатів, створити коаліцію, обрати уряд однодумців і працювати над, перш за все, антикризовою програмою».