Кандидат в президенти Віктор Ющенко має намір довести, що його хвороба ― спосіб розправитися з ним, як із кандидатом в президенти.
Те що відбулося зі мною, це був спосіб розправи зі мною як із кандидатом в президенти, — заявив Віктор Ющенко на прес-конференції сьогодні у Львові.
Віктор Ющенко зазначив, що планує довести це.
Ющенко назвав чудом те, що він вижив. „Це чудо, в яке вірили лише 2% людей, які мене бачили. Інші говорили, що в кращому випадку мене чекає інвалідна коляска”, — додав він.
Сьогодні свій стан здоров’я Віктор Ющенко оцінює „прекрасно”. „Реабілітація проходить відмінно, я проводжу дуже активний режим. В мене немає жодного вільного дня”, — сказав він.
Віктор Ющенко також зазначив, що 45 днів уникав будь-яких медичних коментарів відносно свого стану здоров’я, оскільки не хотів, щоб це виглядало „якоюсь політичною картою, яку можна некоректно використовувати”.
„Я хочу, щоб у цій країні говорили більше медики, а не Кісільов чи „1+1”, як великий маг чи медичний спеціаліст, чи канал ICTV, чи інші канали”, — додав він.
Віктор Ющенко дав слово, що його діагнози, його захворювання, його лікування буде знати вся країна.
Віктор Ющенко також зазначив, що жодного дозволу на поширення інформації про свій стан здоров’я не давав ні головному хірургу, ні президенту, ні лікарям, які його лікували
„Головний лікар без відповідних моїх санкцій вийшов на прес-конференцію, яку ініціювала одна людина з української сторони, на що були витрачені величезні гроші, найняті декілька міжнародних компаній”, — наголосив він.
Віктор Ющенко також назвав байками інформацію про те, що в нього є хронічні хвороби. „Я даю вам чесно слово — в мене немає жодної хронічної хвороби”, — пообіцяв він.
Віктор Ющенко пообіцяв, що пройде повне обстеження, щоб довести, що в нього немає хронічних хвороб.
Як повідомляло агентство, сьогодні кандидат в Президенти України Віктор Ющенко перебуває у Львові. Проте його перебування у Львові є незапланованим. Через негоду літак, на якому він повертався з Луганську до Києва, зробив вимушену посадку у Львові. Найближчим часом Віктор Ющенко вилітає до в Запоріжжя, де візьме участь у зустрічі з виборцями.