Кандидат в Президенти України Віктор Ющенко не поділяє висновків щодо росту рейтингу Віктора Януковича. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції у Львові.
„Я не поділяю висновків по рейтингам. Всім зрозуміло, що влада обрала варіант посиленої фальсифікації будь-чого, щоб буде формувати у людей враження про стан виборчої кампанії”,— сказав він.
За його словами, керуючись тим, що 15 жовтня був останній день оприлюднення рейтингів, покладено було все, щоб „і підкупом, і політичними замовленнями зробити картинку, яка б виглядала привабливою для кандидата від влади”.
Натомість свою виборчу кампанію Віктор Ющенко розцінює як „кампанію, яка вдається”.
„Ми не втратили жодного голосу в будь-якому куточку України, навпаки здобули у центральній, південній і східній Україні”, — додав він.
15 жовтня ряд центральних телевізійних каналів навели дані соціологічних опитувань, відповідно до яких рейтинг Віктора Януковича є вищим за рейтинг Віктора Ющенка.
Як повідомляло агентство, сьогодні кандидат в Президенти України Віктор Ющенко перебуває у Львові. Проте його перебування у Львові є незапланованим. Через негоду літак, на якому він повертався з Луганську до Києва, зробив вимушену посадку у Львові. Найближчим часом Віктор Ющенко вилітає до в Запоріжжя, де візьме участь у зустрічі з виборцями.