ЛЬВІВ, 5 СІЧНЯ, КОНТЕКСТ-МЕДІА.- Cьогодні новообраний Президент України Віктор Ющенко та президент Грузії Михаїл Саакашвіллі підписали Карпатську декларацію лідерів України та Грузії.
Лідери України і Грузії переконані, що українська і грузинська революції виявляють собою нову хвилю звільнення Європи, що приведе до остаточної перемоги волі і демократії на європейському континенті, ― наголошено у декларації.
Лідери України і Грузії категорично заперечують тезу про те, що мирні демократичні революції можна викликати штучно якими-небудь технологіями або в результаті втручання ззовні. „Навпаки, й в Україні, і в Грузії революції відбулися всупереч політичним технологіям і зовнішньому втручанню”. ― сказано у декларації.
Ющенко і Сакаашвілі висловили подяку демократичним країнам і організаціям за підтримку ненасильницької боротьби наших громадян за волю, демократію. Лідери України і Грузії висловили сподівання, що ця підтримка буде і далі продовжуватися з боку демократичного світу.
„Розвиток інститутів демократії і цивільного суспільства буде основним фактором для розвитку економічного процвітання наших країн і народів. Ми переконані, що саме в умовах волі і демократії найкраще розкриваються можливості і затверджується внутрішній потенціал суспільства”. ― наголошено у декларації.
Як повідомляло агентство, Віктор Ющенко і Михаїл Саакашвілі 3 січня прибули на гірськолижний курорт „Тисовець”, де разом із сім’ями збираються зустріти Різдво.