Кандидат в президенти Віктор Ющенко вважає, що він переміг у першому турі.
Про це він заявив сьогодні виступаючи на мітингу в Києві, який транслювався також у Львові на екрані біля пам’ятника Тарасу Шевченку.
„Вибори 31 жовтня показали — правда по Україні ходе по обидва берега Дніпра, тому що кандидат від демократичних сил виграв у 17 регіонах України, у тому числі і в славному місті Києві. Не залежно від того, що зробить через 5 днів, через 15 днів ЦВК ми з вами перемогли, перемогли в першому турі, беззаперечно”, — сказав він.
Віктор Ющенко повідомив, що його соратники декілька годин тому віднесли в ЦВК дані з 99,95% дільниць України, де засвідчується, що Віктор Ющенко набрав 39,77%.
„З 31 жовтня ми вже живемо в іншій країні, де живуть інші громадяни. Це безумовно громадяни, які продемонстрували не тільки волю на свій вибір, але й силу цей вибір захистити. Коли в цій нації 75% від тих людей, які мали право на голосування доходили до виборчих дільниць. Це при тому що їм заважали, що їм не давали неправдиву інформацію, що принизливі черги навколо виборчих дільниць і за кордоном, на території України. Це все робила влада”, — наголосив він.
На думку Віктора Ющенка це демонструє
„Це говорить про те, що це не електорат. Це вже нація. Це народ, який хоче знати відповідь, якою ця буде країна після 21 листопада”
Сьогодні у Києві на площі Незалежності коаліція „Сила народу” організувала акцію "Народ не здолати". З а різними оцінками в столиці в акції взяло участь від 10 тис. до 100 тис. чоловік. Такі ж акції пройшли в інших містах України, де були спеціальні екрани, з яких засобами супутникового зв’язку транслювалася київська акція.
У Львові в мітингу „Народ не здолати” взяло участь близько 5 тисяч людей.