Посилання на трансляції акцій оприлюднив у Twitter російський опозиційний політик Олексій Навальний. Згодом така ж акція стартувала у Кемерові.

 

 

 

 

Разом з тим, у Владивостоку поліція затримала кількох учасників мітингу.Зі свого боку, ще кілька сотень людей влаштували пікет біля РВВС, куди відвезли затриманих.

 

 

«ОВД-Инфо» також інформує, що в Південно-Сахалінську на антикорупційному мітингу затримали дев'ятьох осіб, серед яких - один з організаторів заходу.

 

Раніше у російському Новосибірську відбувся вже п'ятий мітинг проти підняття тарифів ЖКГ на 15%. Відповідне розпорядження підписав губернатор області Володимир Городецький. На акцію протесту прийшли приблизно 2,5 тисяч осіб, при цьому організатори заявляли лише 1,5 тисячі та отримали попередження про перевищення дозволеної кількості мітингувальників. На мітинг приїхав російський опозиціонер Олексій Навальний, який планує балотуватись у президенти РФ.

Нещодавно Навальний і Фонд боротьби з корупцією оприлюднили велике розслідування про секретні активи прем'єра Дмитра Медведєва – його величезні ділянки земель, вілли, квартири у старовинних особняках і виноградники.

Офіційно Медведєв жодним чином не коментував гучне розслідування Фонду боротьби з корупцією про його казкове багатство, однак забанив Навального в Instagram.