Тарас Чорновіл визначив низку відомих політиків в прихильники одностатевої любові. А презервативи, які безкоштовно роздавали – в таємний масонський знак гомосексуалістів.

Народний депутат Тарас Чорновіл знову порадував нестандартністю думок. В інтерв’ю інформаційному агентству "Новий регіон – Київ" Тарас В’ячеславович заявив, що Олександр Мороз і Віктор Янукович відмовилися відвідувати концерт Елтона Джона на Майдані через те, що виступ артиста можна було розцінити як пропаганду гомосексуалізму.

"Це був не просто концерт хорошого виконавця, це був концерт демонстрації певних особливостей, традицій і орієнтацій, – висловив свою експертну думку пан Чорновіл. – Зокрема, там роздавали презервативи. По суті, там не прикрито рекламували гомосексуальні відносини і тому подібне».

Далі принциповий "регіонал" записав у гомофіли Президента України: «А що стосується пана Ющенка – то я не знаю. Він, начебто, розмножується за повною програмою, народжує дітей один за одним, але є, напевно, якісь духовні переконання".

Кінець цитати.

Чергова "відповідь" пана Чорновола така своєрідна, що без коментарів не обійтися.

Почнемо з того, що, якщо судити "за Чорноволом", 200 тисяч "киян і гостей столиці", що прийшли на концерт, мають ті ж "духовні переконання", що й Президент Віктор Ющенко. До речі, серед глядачів VIP-ложі були присутні екс-президент Леонід Кучма, посол Росії Віктор Черномирдін, американський посол Уільям Тейлор, міністр МНС Нестор Шуфрич, відомий бізнесмен і підприємець Давид Жванія і багато інших…

Порадувала також ув’язка паном Чорноволом "гомосексуальних відносин" з роздачею презервативів. Мабуть, Тарас В’ячеславович свято впевнений у тому, що презервативами користуються тільки геї…

Разом з тим, proUA щиро захопила зайнята паном Чорноволом позиція "ревнителя моралі". Шкода, однак, що в своєму благородному пориві народний депутат зупинився на півдорозі. proUA пропонує Тарасу В’ячеславовичу сумісну розробку законопроекту, що захищає націю від пороків гомосексуалізму. В рамках цього проекту ми пропонуємо:

заборонити малолітнім учням музичних шкіл виконувати на фортепіано твори Петра Чайковського як такі, що пропагують "гомосексуальні відносини і тому подібне". Портрети самого Чайковського – видалити зі шкільних кабінетів музики. Мультфільм "Лускунчик" – також заборонити як такий, що поганить світле свято Різдва Христового;

заборонити розповсюдження книг і письмових свідоцтв про життя видатного балетного танцюриста Вацлава Ніжинського. Сам балет, за прикладом покійного Туркменбаши, оголосити "гомосексуальним" видом мистецтва. Зобов’язати танцюристів відмовитися від виступу в обтягуючих предметах одягу;

вилучити з обігу фільми Вернера Фассбіндера та інших режисерів "нетрадиційної орієнтації". Проставити на дисках із записом мультфільму "Чебурашка і крокодил Гена" спеціальний штамп: "Увага, гомосексуалізм!"
Заборонити виконання на стадіонах пісні групи Queen "We are the Champions" як твір, складений прихильником одностатевої любові Фреді Меркюрі.

Обмежити постановку в театрах п’єс Оскара Уайльда. Цитування його афоризмів в публічних місцях прирівняти до пропаганди педерастії.

Список цей може тягнутися нескінченно.

До речі, про театр. Можливо, у Тараса В’ячеславовича вистачить хоробрості приїхати до рідного Львова і публічно зажадати заборони постановки, можливо, найвідомішого з нині живущих українських режисерів – Романа Віктюка.

Ще недовго – і в деяких клініках почнуть користуватися «методом Чорновола» для визначення причетності пацієнта до нетрадиційної сексуальної орієнтації.

Полягає цей метод в наступному. Впускаючи в кабінет пацієнта, який нічого не підозрює, лікар ставить йому яку-небудь пісню Елтона Джона – скажімо, з альбому 1973 року "Goodbye Yellow Brick Road". Після чого улесливо питає:

- Ну, як, подобається?

- Дуже, - довірливо відповідає пацієнт.

- Ура! – торжествує доктор. – Ще один гомосексуаліст!

proUA