З'явилися шокуючі деталі про сім'ю, в якій 13-річна дівчинка завагітніла від свого 63-річного вітчима. Чоловік регулярно гвалтував дитину, та жалілася матері, але жінка відмовлялася перешкоджати педофілові.

Про це йдеться у сюжеті "Секретних матеріалів".

Як уже повідомлялося, дівчинка народила. Після цього правоохоронці провели експертизу, щоб з'ясувати, хто став батьком дитини. Виявилося, що це — вітчим неповнолітньої породілі, старший за неї на 50 років.

В ході розслідування поліцейські дізналися, що дівчинка неодноразово жалілася матері на вітчима і розповідала, що він її гвалтує. Однак, та відмовлялася перешкоджати педофілові. І навіть тепер, коли факт батьківства доведено, жінка захищає свого коханця і переконує, що він ніколи не чіплявся до її доньки.

Також стало відомо, що збоченець жив відразу із двома жінками та гвалтував доньку однієї з них.

Двоє жінок педофіла:

Слід зазначити, що до правоохоронців із повідомленням про ситуацію у сім'ї звернувся голова сільради.

Злочинця затримали. Він перебуває у СІЗО. Тим часом породілю з дитиною заберуть до притулку.

Згвалтування 13-річної дівчинки на Волині: що було відомо досі

  • У Іваничівському районі Волинської області сталася сімейна драма. Соціальні працівники прийшли з перевіркою в одну з неблагополучних сімей і виявили вагітну 13-річну дівчинку.
  • Про вагітність дівчинки поліції повідомили ще у червні цього року. До цього часу вона вже народила і перебуває під наглядом лікарів.
  • Як з’ясували правоохоронці, завагітніла дитина від свого на 50 років старшого вітчима. Факт батьківства перевірили за допомогою ДНК-експертизи.
  • Злочинця взяли під варту. Йому загрожує до 15 років за гратами.

Читайте також останні новини України на “Вголосі”: