Про це у коментарі власкору Вголосу заявив Олександр Пиза, виконуючий обов'язки голови Волинської територіальної організації політичної партії «Фронт Змін».

«Об'єднання партій – складний процес. Він може тривати до півроку і завершиться хіба що улітку. Зараз остаточного рішення про об'єднання двох політичних сил не прийняте. Тривають консультації. Вірогідність злиття «Батьківщини» та «Фронту Змін» я оцінюю як 50 на 50. Звісно, ніби логічно, щоб партії об'єдналися. Але тут я вбачаю більше не стільки юридичних, скільки психологічних перешкод. У «Фронті Змін» не так багато демократії, як у «Батьківщини», яка зараз перетворюється в звичайну анархію», - висловив своє бачення стану справ виконуючий обов'язки голови Волинської територіальної організації політичної партії «Фронт Змін».

Олександр Пиза додав, що проблеми можуть виникнути і з визначенням лідера єдиної політичної сили, особливо на місцях: «На Волині я не бачу сильного лідера від «Батьківщини», який міг би очолити нову об'єднану політичну силу».

Коментуючи ситуацію навколо можливої зміни керівництва Волинської обласної організації ВО «Батьківщина» Олександр Пиза сказав, що наразі не володіє достовірною інформацією про те, що відбувається у партнерів по опозиції.

«Достовірна інформація відсутня. Нинішній голова організації Анатолій Грицюк спростовує чутки про своє звільнення. Конференції по цьому питанню справді не було. Але невідомо чи довірять йому й надалі керувати «Батьківщиною».