Проведемо невеличкий екскурс. Вірус Ебола – загальна назва для вірусів роду Ebolavirus. Вірус Ебола став причиною кількох широко освітлених серйозних епідемій з часу відкриття вірусу в 1976 році. Вірус був виділений в районі річки Еболи (Заїр), що дало назву вірусу. Рівень летальності захворювання, викликаного вірусом, дуже високий і в деяких спалахах сягав 90%; характеризується тяжким перебігом, високою летальністю, вираженою інтоксикацією, зневодненням, ураженням кровоносних судин багатьох органів з розвитком тяжкого геморагічного синдрому (- Вікіпедія).

Віднедавна питання поширення цього вірусу почали піднімати все частіше і частіше.

Раніше у Білому домі заявляли, що ситуація з вірусом Ебола вийшла за рамки контролю:

«Ситуація стає неконтрольованою. Стає все гірше. Вона поширюється швидше. Сьогодні тисячі людей в Західній Африці заражені. Це число може збільшитись до десятки тисяч», – заявив президент США Барак Обама 17 вересня після відвідин Центру за контролем профілактики хвороб в Атланті, штаті Джорджия. 

Боротьба з цим вірусом досить запекла, із США хочуть направити 3 тисячі солдатів для протистояння лихорадці.

Вірус Путіна використовує не так давно створену схему поширення, яку застосував Й. Гебельс. Нам треба віддати належне новій версії захворювання, адже якось росіяни вірять, що військові з України – карателі, які розпинають дітей та тягають жінок за своїми БТР-ами,  при тому, що у світі активно функціонує мережа інтернет. У РФ ЗМІ змушують ствердно кивати під слова «бандерівці», «київська хунта», «наша земля» тощо.

Крім того вірус Путіна тих, кого не зміг захопити змусив говорити стримано, тримати дистанцію від правління, запевнив, що вони безсилі проти цієї хвороби. Ця епідемія дозволила повернутись у минуле століття, скерувала свою волю у руки однієї людини. Яка «щиро» плаче на камери та чесно бореться за росіян в Україні.

Вірус П. має невеличкі побічні ефекти, це впевненість мешканців сходу, що зарплату їм платить Українська держава, живуть вони у ДНР, але борються за життя у державі Росія. Загалом на цей вірус страждають мешканці РФ та східної України. У кожного різний ефект, але всі як один вірять. Головне тут «вірять», бо вірять вони у все, що каже В. В. Путін. Щодо жертв вірусу, то втрати є і у тих, хто хворіє на нього, і у сусідів «хворих».

Для боротьби з цим вірусом Україна відсилає своїх солдатів, добровольців та волонтерів. Втрати кожного дня зростають.

Недавно українці намагалися стати на стежку перемир’я з вірусом, але вірус відповідає своїй специфіці, він не може зупинитись, адже у нього своя програма, свій код.

Кожного дня всі люди ламають собі голову над тим як боротись з вірусом П., вони вигадують нові вакцини. Все кишить оцінками та переоцінками вірусу.

А тим часом надсилають гуманітарну допомогу у найпроблемніші місця зараження вірусу, щоправда, не завжди виходить, бо існує ще один вірус, якому ще назву не дали, хоч пройшло не одне десятиліття існування цієї хвороби. Ми назвемо його вірус Корупції. Цей вірус небезпечний, саме він став передумовою вірусу Путіна.

Щодо вірусу Путіна, то він, крім названих нами наслідків, ще викликає байдужість, що, мабуть, найгірше, адже протилежність цього почуття може стати вакциною. Вберегтись від цього найгіршого прояву вірусу не може ніхто, яку б людина не займала посаду. Часто керівники держав приймають профілактичний засіб у вигляді санкцій. Проте рана не загоїться, якщо на неї лише подути.

Вірус П. найсильніша зброя, яка була створена за останні десятиліття у РФ. Наслідком цієї хвороби може стати народження покоління П. Але воно не буде таким як в однойменному фільмі чи книзі В. Пелевина. Хіба що тільки частково.

Взагалі після цього вірусу нове покоління ніколи не стане «новим». Як би це не звучало, але покоління після вірусу матиме одну відповідь на всі запитання, які до них пред’являтимуть – «п…». Повна апатія передбачає смерть нації. А точніше початок апатії передбачає початок зникнення нації. Тому люди, які ще не піддалися хворобі намагаються всіляко боротись з нею, кожен своїми методами.

 
 
 

А поки  світ спостерігає за просуненням вірусу та новими його виявами, Україна та Росія страждають, і віддають свої життя у боротьбі з ним.  

Президент США Барак Обама у своєму виступі на 69-й сесії Генеральної асамблеї ООН назвав основними світовими загрозами вірус Еболи, дії Росії в Європі і терористів в Сирії та Іраку.

"У той час як ми зібралися тут, спалах Еболи вражає системи охорони здоров'я в Західній Африці і загрожує швидко поширитися за її межі. Агресія Росії в Європі нагадує про дні, коли великі нації погрожували малим, переслідуючи власні територіальні амбіції. Жорстокість терористів в Сирії та Іраку змушує нас дивитися в серце тьми ", – сказав Обама.