Режисером і сценаристом ролику став місцевий священик, ідеться в сюжеті ТСН.

Сюжет побудований навколо того, як учні Головецької школи прямують на навчання, але на перешкоді стає калабаня. Автобус зупиняється, але натхненні школярі не здаються, пересідають на автомобільну камеру і веслують на інший берег дощової водойми.

Ідея відеокліпу народилася у місцевого священика під час довгих поїздок розбитим автошляхом.

«Якщо б ви півтори години їхали 15 км», – пояснив джерело натхнення отець Роман Гром.

Саундтрек до дитячого кліпу написала дружина священика Наталія.

«Наснилися після зйомок», – розповіла вона.

Відео виклали у мережу кілька днів тому, але у нього вже понад 20 тисяч переглядів. А у селі пісня школярів миттєво стала вірусною. Місцеві сподіваються, що хоч на дитячий заклик чиновники відгукнуться, адже на їхнє прохання полатали покриття лиш розводили руками. А від дороги тим часом лишилася одна назва.

Посадовці ж дитячий кліп похвалили, але грошей на капітальний ремонт не дали. Вони пояснили, що коштів поки вистачає лиш на підсипку найглибших ям.

«Ділянка дороги 20 км, а з обласного бюджету є всього 2 мільйони. Для відновлення всього асфальтного покриття з розрахунку 1 км – 5 мільйонів брати. То 20 кілометрів – самі помножте, яка має бути сума», – запропонував керівник відділу райадміністрації Микола Масляк.

Єдине, на що тепер сподіваються місцеві, що у їхньому селі відкриють пункт пропуску, адже до польського кордону від Мшанця менше кілометра. Якщо це станеться, дорогу капітально відремонтують, обнадіюють чиновники. А поки людям залишається лиш з острахом чекати злив.

«Вголос»