Депутати-сумісники - поганий приклад нової влади для тих, хто її вибирав, - про це заявив сьогодні на прес-конференції у Чернівцяхголова Християнсько-демократичної партії України, доктор політичних та юридичних наук, академік Віталій Журавський.

На його думку, коли трудова книжка знаходиться в Парламенті, а не в Кабінеті Міністрів, міністр фактично працює на громадських засадах. У цій ситуації будь-який працівник міністерства може, за словами В.Журавського, "відправити на три букви" такого міністра.
"Це означає, що вони не довіряють Ющенку, - охарактеризував депутатів-сумісників голова ХДПУ. - Я б на місці Президента вигнав таких людей з команди".

На запитання про методи формування НСНУ, В.Журавський зазначив, що ця партія розбудовується тим же способом, як партії влади при Кучмі - із задіянням адмінресурсу. І її, на дупку голови ХДПУ, чекає той же фінал, що й інших провладних партій в Україні.
"У нас зараз майже всі губернатори у партії влади, такого не було навіть при Кучмі, - зазначив Віталій Журавський. - Така політизація влади у подальшому може привести тільки до розколу."