Лідер Блоку "Народна опозиція" Наталія Вітренко прийняла пропозицію Посольства Ісламської Республіки Іран і провела зустріч з Тимчасовим Повіреним у Справах Ірану в Україні і Другим Секретарем Посольства. Про це повідомляє прес-служба Вітренко.

Під час зустрічі представники Посольства Ірану повідомили, що розкручений Сполученими Штатами Америки скандал, що Іран нібито збирається розробляти зброю масового знищення - не має ні підстав, ні фактичних доказів. Представники Посольства завірили Наталію Вітренко, що Іран ратифікував договір про нерозповсюдження ядерної зброї і цілком його виконує. Зокрема, було підкреслено, що на споруджуваній атомній електростанції мається 50 відеокамер, які контролюють усі технологічні цикли на АЕС і, ніхто і ніколи не фіксував яких-небудь спроб створювати ядерну зброю, або збагачений уран для неї.

Наталія Вітренко заявила, що підтримує права кожної країни на свій суверенітет і права вирішувати внутрішні енергетичні проблеми тим способом, який є оптимальним для держави.

"Багато країн у світі користуються атомною енергетикою для вирішення своїх проблем. Дуже важливо, щоб атомна енергія використовувалася в мирних цілях" - заявила Наталія Вітренко при цьому, підкресливши, що вона не вірить обвинуваченням на адресу Ірану, висунутим з боку США, „тому що безпідставні претензії до інших країн - традиції в зовнішній політиці Америки”.

"Увесь світ пам'ятає, як на підставі брехливих обвинувачень з боку Джорджа Буша і Тоні Блера почалася військова агресія проти Іраку і скільки нещасть усій країні вона принесла", - відзначила Наталія Вітренко.

Вітренко завірила що Блок "Народна опозиція" за всебічний розвиток і мирне врегулювання всіх спірних питань, а представники Іранського Посольства у свою чергу підкреслили, що дружба між народами Ірану й України є стратегічною метою зовнішньої політики Ірану.

Гаряча Лінія