Лідер ПСПУ Наталя Вітренко вважає, що Андрій Вікторович Ющенко намагається в усьому копіювати свого батька. Про це Наталя Михайлівна заявила коментуючи історію з автомобілем сина Президента.

“Та неправда, що неслася на Майдані з вуст Ющенко, Тимошенко і Мороза щораз підтверджується в житті. Ющенко говорив, що багаті поділяться з бідними. От всі і побачили, як його багатий синок і інші люди в його оточенні збільшують своє багатство. А що відбувається з бідними? Усі бачать ріст цін, яка зарплата, які тарифи в транспорті і житлово-комунальних послугах. Це ще раз демонструє, що подвійні стандарти і неправда на Майдані переслідувала лише одну мету - обдурити людей…розкрасти до кінця майно і, в інтересах західного капіталу, зробити Україну ворогом Росії.

Я переконана, що Ющенко не скаже нічого, тому що він сам, що дачі, фешенебельні нескінченні вояжі по усьому світі, його розкішні прийоми, які він для своїх друзів влаштовує, показують, що він абсолютно нічим не відрізняється від свого синка. Навпаки, синок копіює папочку. Тому, ні від чого Ющенко відрікатися не буде. Він вважає, що так і повинно бути…При такому патронаті через океан він буде почувати свою безкарність і продовжувати в цьому ж дусі.

Я не здивуюся, якщо Ющенко побудує по розкішній дачі в кожній області України для того, щоб відпочивати з родиною і з друзями з-за кордону. Все, що захочеш…

Для них немає дефіциту бюджету, для них немає недостачі коштів, тому що вони все це качають помпою з державної скарбниці. Це підтвердження подвійних стандартів Майдану”.

Фраза