За даними джерела, віце-прем'єр-міністр – міністр соціальної політики Сергій Тігіпко відкинув пропозицію залишитися у виконавчій владі і остаточно вирішив перейти на роботу в парламент.

За словами джерела, президент Віктор Янукович також ухвалив рішення не залишати в уряді віце-прем'єр-міністра – міністра інфраструктури Бориса Колеснікова. За словами джерела, на посаді глави Мінтрансу Колеснікова може змінити генеральний директор «Укрзалізниці» Володимир Козак.

За словами джерела, донедавна вважалося, що Колесніков залишиться у виконавчій владі, проте славнозвісні потяги Hundai зіпсували репутацію віце-прем'єру і вплинули на ухвалене президентом рішення.

У Верховній Раді Борис Колесніков може претендувати на профільний парламентський комітет з питань транспорту і зв'язку. Однак на даний момент його шанси очолити комітет невеликі: за результатами тривалих торгів між партією влади і КПУ він за квотою відійшов фракції Петра Симоненка.

Джерело також повідомило, що шанси віце-прем'єр-міністра – міністра охорони здоров'я Раїси Богатирьової зберегти свій пост є мінімальними. Причиною цього є невдоволення президента діяльністю глави МОЗ у галузі реформування охорони здоров'я, про що Янукович раніше заявляв публічно. На крісло претендують союзники ПР комуністи, які хочуть бачити на цій посаді свого соратника — колишнього голову МОЗ Юрія Гайдаєва.

На сьогодні також достовірно відомо, що до складу нового уряду не увійде колишній перший віце-прем'єр-міністр Валерій Хорошковський. У п'ятницю він подав у відставку на знак незгоди з повторним призначенням Миколи Азарова прем'єр-міністром.

Джерело: Дзеркало тижня