Інцидент стався ввечері в понеділок, 10 березня, в Празі. За даними поліції, Белобрадек на перехресті не пропустив мопед, що рухався по головній дорозі. В результаті зіткнення водій двоколісного транспортного засобу отримав незначні травми.

У поліції підтвердили, що обидва учасники ДТП були тверезими і не перевищували швидкість, передає České noviny. Правоохоронні органи порушили справу за фактом нанесення тілесних ушкоджень з необережності. У тому випадку якщо автомобіліста визнають винним, йому загрожує до одного року позбавлення волі або відсторонення від державної служби.

Сам Белобрадек заявив, що збив водія мопеда, так як не помітив його. Відразу після аварії він викликав «швидку допомогу». Коментуючи інцидент, політик висловив готовність зустрітися зі збитим і принести йому вибачення.

Белобрадек займає пост віце-прем'єра з січня 2014 року, коли до влади в Чехії прийшов новий коаліційний уряд. Заступник голови уряду також очолює Християнсько-демократичний союз - Чехословацьку народну партію, що входить до правлячої коаліції. Очолив новий уряд лідер Чеської соціал-демократичної партії Богуслав Соботка. Крім цих двох партій, до коаліції входить громадський рух ANO.

Джерело: Лента