Про це повідомляє інформаційна агенція AP.

Маттео Сальвіні, котрий є лідером італійської правої партії "Ліга Півночі", заявив, що "Макрон багато говорить і мало досягає, дає уроки шляхетності, а потім відкидає тисячі мігрантів на італійському кордоні".

"Якщо Макрон настільки добрий, він може довести це фактами, впустивши (до Франції. — Ред.) тисячі біженців, котрі перебувають в Італії, і котрим він обіцяв гостинність, разом із іншими європейськими країнами", — додав італійський політик.

Прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте спробував знизити напругу, зауваживши, що "ми не обговорюємо нашу історичну дружбу з Францією або з французьким народом" та що відносини обох держав залишаються "сильними та стійкими".

Зазначимо, що раніше у понеділок МЗС Франції викликало посла Італії після того, як заступник прем'єр-міністра Італії Луїджі Ді Майо звинуватив Париж у створенні бідності в Африці та масової міграції до Європи.

Маттео Сальвіні виступає з жорсткою позицією щодо неприйняття біженців, котрі прибувають із Близького Сходу та Північної Африки Середземним морем до Європи. Раніше італійський віце-прем'єр заявив, що Євросоюз ризикує розпастися через міграційну кризу.