– Вітаю всіх вболівальників з перемогою , – написав Пивоваров на своїй сторінці в Facebook. – Незважаючи на те , що суперник був дуже мотивований і кинув всі сили і волю в гру, у нашої команди вийшло нейтралізувати всі спроби опонентів щось створити, а самим вдало реалізувати моменти.

А взагалі , очевидно , що всіх наших суперників добре стимулюють викладатися проти нас по повній. І фінансово стимулюють і морально. Ну може це і непогано , матчі за участю нашої команди виходять особливо видовищними . Головне , щоб не націлювалися на нанесення травм.

Для всіх абсолютно зрозуміло , що ті ж «Карпати» , граючи проти «Дніпра», що не були мотивовані на перемогу, скоріше навпаки. Цікаво такий матч було дивитися? Думаю , нікому . І в програмі «Профутбол » чомусь Циганик цього не сказав , зате по матчу «Шахтар» – «Зоря» , який був з тієї ж опери (а ми пам'ятаємо «Зорю» , що грала в четвертому турі проти нас) , в останньому турі у нього в студії пройшлися добре .

Ми пишаємося , що ми граємо в справжній безкомпромісний футбол , який подобається вболівальникам і заради якого люди підтримують улюблені команди .

Джерело: sport.ua